İşin ehli müşavirlerden
finansal çözümler

Biliyoruz, her şirketin mali endişeleri var. Kendi alanında profesyonel olan ekibimizle beraber sizi dinlemek, anlamak ve size en uygun finansal çözümü bulmak için sizleri ofimizde birer kahve içmeye davet ediyoruz.

Neo-klasik ekonomi
davranışsal finans

Monetarist iktisadi düşünce sisteminin temelinde yaşıyor olmamız, ekonomi yaşantımızın inkar edilemez bir gerçeğidir. Para arzındaki büyüme oranının uzun vadede gelirlere nasıl etki ettiğini biliyoruz. Serbest piyasa ekonomisini ve istikrarlı planlama modellerini takip ediyoruz. Çünkü; prosefyonel çalışıyoruz.

Siz işinize bakın
biz de işinize bakalım!

İş sahipleri çok iyi bilir ki, günümüz şartlarında pisaya-ekonomi dengesini arz/talep döngüsüne oturtmak ve nominal gelirler ile para arzındaki büyüme oranını sabit tutmak, uzun lafın kısası; "Para kazanmak" kolay değil. Siz işinize odaklanın ve geriye kalan hesaplamaları, gelir/gider dengesini, ödemeleri, talimatları, aklınızı kurcalayan tüm yönetmelik kaidelerini biz takip edelim.
 • Maliyet
  Analizi

  Şirket kurma aşamasında ve sonrasında karşılaşılan masrafları birlikte gözden geçirelim.

  6627951956
 • Uyum
  Süreci

  Şirket birleşmeleri, bölünmeleri, tür değişimleri gibi işlemlerde gerekli revizyonlar için ortak çalışalım.

  Detay
 • Vergilendirme

  Elde edilen kişisel ve kurumsal kazançların tabi olduğu vergilerin tespiti ve yürürlükteki vergi kanunlarında tanınmış vergi avantajlarından faydalanmanız için yanınızdayız.

  (650) 839-1744

Misyon ve Vizyonumuz

Globalleşen dünya üzerinde kurumumuz ve müşterilerimizi bilgi düzeyi açısından en üst düzeye taşıyarak ekonomik açıdan kuvvetli, sistemli ve uzun ömürlü oluşumlar meydana getirmek; muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri açısından Türkiye'de lider kuruluşlardan biri olmaktır.

Kurum ve kişilere en üst kalitede hizmet sunmak. İşimiz hem müşterilerimizi, hem de tüm paydaşlarımızı daha ileriye taşımak. Değişen şartlar ve gelişen teknolojiyle her zaman daha iyisine ulaşmak üzere yenilenmek. İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek. Anlaşmazlıkları yapıcı bir şekilde yönetmek. Seçkin ve profesyonel ekibimizin, kariyer ve kişisel gelişimlerine yaptığımız yatırımlarla yüksek hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak. En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmak.

Devamı...

Mükelleflerimizden...

"Özlem Hanım, işini severek ve profesyonel olarak icra eden bir mali müşavir. İstikrarlı ve güvenilir bir mali danışmana rastlamak her zaman mümkün olamayabiliyor. Daha uzun ömürlü çalışmak dileğiyle, Özlem Hanım'a ve ekibine sevgilerimle başarılar dilerim."

Şahıs Şirketi Sahibi

Emre K.

"Sözüne sadık olan, profesyonel çalışan ve işini güler yüzle devam ettiren bir firma. Özlem Hanım'ı iyi tanıyoruz, zamanla bir bütünlük sağladık. En önemlisi, bütün mali endişelerimize destek olup, bizi çok hızlı bir şekilde bilgilendiriyor olması. Çalışanlarım ve şirketim adına içtenlikle teşekkürler."

Satın Alma Sorumlusu

Ceyda U.

"4 ay gibi bir süredir Özlem Hanım ile beraber çalışıyoruz, bundan önce de farklı arkadaşlar ile çalıştık ama hiç bu kadar verim alamamıştık.

Dakik, güvenilir ve çok bilgilendirici."

Genel Müdür

Ayhan S.
 • Ä°letişim

  Unvan:
  Özlem Başlığ Mali Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmetleri
  E-posta:
  ozlem@smmmozlembaslig.com.tr
  Tel.:
  408-273-3284
  Fax :
  +90 212 806 0 879
  Cep Tel.:
  Gloiosiphonia
  Adres:
  Adnan Kahveci Mh, Sayaca Cd. Ekol İş Hanı
  Kat: 2, No: 40, Beylikdüzü / İST